Welkom
Wat kun je van ons verwachten !?
Speciale maatwerk trajecten.
Opfrislessen, rijangst, rijtest.
Mensen met faalangst hebben wel de capaciteiten, maar raken geblokkeerd.
Het is dan ook erg belangrijk om te leren omgaan met de angst om fouten te maken en dat op een manier zodat er een positieve spanning ontstaat.
De energie die eerst verloren ging aan vrees kan nu gericht worden op geconcentreerd en veilig rijden.
Uniek traject ........de aanpak is individueel gericht, naar aanleiding van uw situatie, rekening houdend met jouw gevoeligheden.
Coaching traject bestaat uit ondersteuning en rijvaardigheidsuren gericht op subdoelen - en eind doel.
Gebaseerd op NLP zet positieve gedachten om in positieve actie.
Geheel afgestemd op jouw situatie !!
- Een voorbeeld: Je bent 16,5 jaar en je haalt je rijbewijs.
- Een auto aanschaffen zit er voorlopig nog niet in. Dus de eerste jaren rijd je niet of nauwelijks auto. Daardoor verlies je steeds meer vaardigheden in het autorijden en je ziet jezelf eigenlijk nooit genoodzaakt te rijden.
- Dit is de meest voorkomende vorm van rijangst. Iedereen kent wel iemand in zijn omgeving die de snelweg, bijzondere manoeuvres, langs water, parkeergarages, door tunnels, bruggen, dat soort plaatsen niet op durft.